تفرقه‌افکنان در آذربایجان‌غربی دشمن یا جاهل هستند

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از ارومیه، سردار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی، امروز  در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان نقده اظهار داشت: برای ما وحدت از نان شب مهم تر بوده  مخصوصا این موضوع در شهرستان نقده از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: هر کس در نقده و این استان به دنبال بهانه ای باشد که بخواهد تفرقه بین شیعه، سنی، کرد و ترک بیندازد جاهل یا دشمن است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ما در این استان با دشمنان نظام و انقلاب مقابله کردیم و در این میان بردباری و متانت مردم باعث می‌شود رو سیاهی برای دشمنان بماند.

وی عنوان کرد: آنچه ما را در مقابل دشمن نیرومند و صابر نگه داشته است وحدت هست و همیشه جوانان شیعه و سنی نقده بر علیه دشمن یک صدا بوده و خونشان در هم آمیخته و برای حفظ نظام و انقلاب فداکاری ها کردند.

سردار شهسواری گفت: تاریخ درخشان نقده با هفت هزار سال قدمت برگ های زرینی در تاریخ این شهر متبلور می‌کند.

وی تصریح کرد: سپاه با بازی های سیاسی و جناحی هیچ کاری ندارد و هر کجا انسانی باشد که دل در گرو نظام و انقلاب داشته باشد جزو جغرافیای بسیج و سپاه است و سپاه خانه همه آنهایی است که دلشان برای اسلام انقلاب و ایران می تپد.

یادآورمی‌شود، در پایان این مراسم سرهنگ اکبر نوروزی به عنوان فرمانده سپاه نقده معرفی و از زحمات سرهنگ علی برنا تقدیر شد.

انتهای پیام/