[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس بعد از جدایی کارلوس کی روش از سرمربیگری تیم ملی فوتبال کلمبیا، خبرهای مختلفی درباره تیم بعدی این مربی مطرح شد. مهمترین و خبرسازترین پیشنهادی که گفته می‌شد کی روش در حال حاضر در اختیار دارد، پیشنهاد سرمربیگری تیم فوتبال الریان قطر بود.

همچنین هوشنگ نصیرزاده معاون باشگاه تراکتور ایران مدعی شده بود کی روش یکی از گزینه‌های سرمربیگری این تیم بوده اما به دلیل منع جذب مربیان خارجی این باشگاه نتوانست او را جذب کند.

این مربی پرتغالی که با آژانس خبری EFE مصاحبه کرده است، در واکنش به اینکه آیا مشخص است به عنوان سرمربی باشگاه یا به عنوان سرمربی تیم ملی به کارش بر می‌گردد؟ گفت: خدا را شکر تلفنم همچنان زنگ می‌خورد (هنوز پیشنهاد دارم) اما این لحظه‌ای از زندگی ام است که باید در آن تامل زیاد و دقیقی داشته باشم. تصمیم روشنی برای خودم دارم. زندگی در سال گذشته برای همه ظالمانه بود و فوتبال هم از آن مستثنی نیست. تجربه فوتبال بدون هواداران و کار کردن با بازیکنان بدون اینکه آنها را ببینم. اکنون کار مربیان از طریق تلویزیون انجام می‌شود. در ۱۴ روز شما باید هشت یا ۹ تست کرونا انجام بدهید.

سرمربی سابق تیم‌های ملی فوتبال ایران و کلمبیا تاکید کرد: این یک جهانِ بسیار نادر است و بازگشت به کار در شرایط پاندمی کرونا خطر بسیار بزرگی است. فوتبال نیاز به راهکار و نوآوری دارد. تصمیمی که الان گرفته‌ام این است که فعلاً تامل و فکر کنم. در ماه مارس یا اپریل (سه یا چهار ماه دیگر) با امیدواری به تغییر جهان، تصمیم می‌گیرم و کتابم را می بندم.

[ad_2]

منبع:مهر