به گزارش خبرگزاری بسیج پرس هنوز پرویز مظلومی به صورت رسمی به عنوان سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران معرفی نشده است که انتقادها از این انتخاب شروع شده و بعضی از رسانه ها، انتخاب کمیته فنی را زیر سئوال برده اند.

مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال بدون نام بردن از مظلومی، به صورت غیر مستقیم به این انتقادها واکنش نشان داد.

محصص به سایت فدراسیون فوتبال گفت: زمان بسیاری برای انتخاب مربیان و یا مدیران فنی با توجه به بانک اطلاعاتی موجود صرف می شود.کمیته فنی با دقت و حوصله، زمان زیاد، تمام نیروهای فنی و مربیان کشور را مورد بررسی قرار می دهد تا بهترین گزینه را برای هدایت و یا همراهی تیم ها انتخاب کند.

وی افزود:هدف کمیته فنی این است که در جهت پیشرفت و توسعه فوتبال کشور تصمیم گیری کند. ایمان دارم همه اعضای کمیته فنی نیتی جز این که فوتبال کشور رشد کند ندارند. در این میان به صورت حتم پذیرای هرگونه نظر و نکته ای از سوی بزرگان فوتبال و اهالی رسانه در مسیر تقویت نقاط قوت هستیم.انتخاب مربیان با دقت، و برگزاری جلسات متعدد انجام شد که جای هیچگونه تردیدی در لیاقت و شایستگی مربیان انتخاب شده وجود ندارد.

محصص در پایان گفت: خواهش من از رسانه های عزیز این است که از این دو تیم حمایت کنند و با توجه به شیوع ویروس کرونا و زمان اندکی که این دو تیم دارند، با حمایت و پشتیبانی خود ، شرایط را به گونه ای فراهم کنند که تیم ها بدون دغدغه در مسیر رشد و موفقیت گام بردارند.منبع:مهر