به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سردار احمدعلی گودرزی پیش از ظهر سه شنبه در آئین الحاق شناور کلاس حیدر به ناوگان شناوری مرزبانی گیلان، اظهار کرد: نیروی انتظامی کشور به صورت هوشمندانه، تأمین امنیت و سلامت جامعه را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: نیروی انتظامی با وجود همه تهدیدات دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی خصوصاً آمریکای جنایتکار موفق شده امنیت پایدار و توسعه یافته‌ای را در همه سطوح فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در منطقه تأمین کند.

سردار گودرزی با بیان اینکه رونمایی شناور کلاس حیدر نمایش اقتدار و امنیت پایدار ایران اسلامی است، تاکید کرد: رونمایی از این شناور برای اولین بار در خزر و در حالی صورت می‌گیرد که دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی احساس می‌کردند محاصره اقتصادی و تحریم‌ها، ایران اسلامی را به زانو در می‌آورد.

وی با اشاره به اینکه ۹۰ درصد از کالاهای مورد نیاز دنیا از طریق دریا مبادله می‌شود، تصریح کرد: مرزبانی در تلاش است با توسعه امنیت پایدار با هوشمند سازی پلیس در هشت هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز زمینی و دریایی کشور موجبات رونق اقتصادی و توسعه گردشگری با استفاده از مواهب الهی برای مردم را فراهم آورد.

سردار گودرزی با اشاره به نبود مشکل خاص در ۸۳۵ کیلومتر مرز دریایی در خزر، گفت: مرزبانی و دریابانی ایران همانند گاردهای ساحلی کشورهای پیشرفته دنیا در دریا حضور مقتدرانه‌تری داشته و برای رونق بخشیدن به اقتصاد دریا محور کمک می‌کند.

وی با اشاره به لزوم ساماندهی شناورهای متفرقه در شمال کشور، افزود: انضباط بخشی در دستور کار مرزبانان قرار دارد.منبع:مهر