به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سیروس پور موسوی عصر امروز بعد از مساوی بدون گل مقابل استقلال خوزستان در بازی دوستانه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه تمرینات تیم را با تأخیر آغاز کردیم، از نظر بدن‌سازی عقب هستیم و برای هماهنگی به زمان نیاز داریم و باید سعی کنیم شرایط روزبه‌روز بهتر شود.

وی افزود: در شروع مسابقات دو مشکل داریم؛ هم از نظر بدنی عقب هستیم هم باید بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در ادامه گفت: باید برنامه تاکتیکی و بدن‌سازی را توأم پیش ببریم و این مسئله باعث می‌شود بازیکنان فشار سختی را تحمل کنند که امیدواریم شرایط ما روزبه‌روز بهتر شود.

پور موسوی بیان کرد: با توجه به شرایط بدنی که به وجود آمده است از نظر فنی نمی‌توانیم تمام وظایف را انجام بدهیم ولی هفته به هفته شرایط بازیکنان بهتر خواهد شد و امیدوارم از روز اول مسابقات در کنار امتیاز گیری بتوانیم شرایط بدنی بازیکنان را بالا بکشیم.

وی به مصدومان تیمش اشاره کرد و گفت: طیبی، عبدالله زاده و حکیم نصاری به علت مصدومیت در تمرینات ما نیستند و خالقی‌فر هم دیر به ما اضافه شده است که امید می‌رود با تلاش پزشکان، مصدومان سریع‌تر به جمع ما اضافه شوند و بازیکنان هم شرایط را درک کنند.

طلایی پوشان دیار اروند از بیست و سوم مهرماه امسال برای برگزاری اردوی تدارکاتی به مدت ۱۰ روز در تهران حضور دارند.منبع:مهر