[ad_1]

هزاران نفر در سرزمین‌های اشغالی علیه نتانیاهو تظاهرات کردندبه گزارش گروه بین‌الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، همانند شنبه‌های گذشته هزاران نفر در قدس اشغالی و دیگر شهرهای سرزمین‌های اشغالی علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم تظاهرات برگزار کردند.

پس از آغاز قرنطینه سراسری در سرزمین‌های اشغالی، تظاهرات علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی با رعایت فاصله اجتماعی و به صورت گسترده برگزار می‌شود.

طی ماه‌های گذشته که تظاهرات علیه فساد نتانیاهو و نحوه مدیریت مقابله با ویروس کرونا برگزار می‌شود، در تظاهرات عصرهای شنبه بیشترین تعداد معترضان مشارکت می‌کنند.

پس از آغاز محدودیت‌های تردد از ماه گذشته، ده‌ها هزار نفر با برگزاری تظاهرات در میدان‌های نزدیک خانه‌هایشان، اعتراض خود را به نتانیاهو اعلام می‌کنند.

همزمان با افزایش مبتلایان به کرونا در فلسطین اشغالی، اخبار دریافتی از افزایش شمار بیکاران و ناتوانی دولت نتانیاهو در بهبود وضعیت معیشتی ساکنان فلسطین اشغالی حکایت دارد.

بر اساس آخرین آمار، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سرزمین‌های اشغالی به بیش از ۳۰۲ هزار نفر رسیده که از این تعداد ۲۱۶۷ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام/۳۴۱

[ad_2]