[ad_1]

نیروی انتظامی، سازمانی به وسعت تمام کشور استبه گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، سردار «قاسم رضایی» جانشین فرمانده ناجا در نشست با فرماندهان، معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی انتظامی استان آذربایجان غربی اظهار داشت: عزت و افتخار نیروی انتظامی به ولایت فقیه است و در خارج از کشور، ایران اسلامی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌شناسند که یکی از میوه‌ها و دستاورد‌های انقلاب اسلامی و ولایت، شهیدی مانند «حاج قاسم سلیمانی» بود.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی اخیرشان به تمامی مستضعفان جهان روحیه شهادت، ایثار و شهامت دمیدند و به برکت هدایت‌های ایشان امروز عزت و بزرگی را در ایران اسلامی شاهد هستیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با تنوع مأموریتی، سازمانی به وسعت مرز تا مرکز است، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی لقب نیروی مقدس انتظامی را به این نیرو عطا کردند و در ادامه فرمودند که کارکنان نیروی انتظامی مصداق «مجاهدان فی سبیل‌الله» هستند. قداست این لباس و جایگاه والای معنوی که بر اساس وظایف و عملکرد کارکنان عطا شده، نیازمند پاسداری و نگهداشت است.

سردار رضایی در ادامه بیان کرد: عزت، اقتدار و رفاه کارکنان و خانواده‌های آنان یکی از دغدغه‌های مهم فرمانده ناجا بوده و سردار «اشتری» همیشه پیگیر این موضوع مهم است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: تمامی فرماندهان در اولین قدم به‌عنوان الگوی پلیس مجاهد، باید مسئول باشند؛ چرا که نیروی انتظامی مظهر اقتدار کشور و مؤثرترین مولفه در ارتقاء امنیت ملی و حتی روابط بین‌الملل است.

انتهای پیام/ ۲۴۱

[ad_2]