نیروی انتظامی اولین شهدای جنگ تحمیلی را به نظام تقدیم کردبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از بوشهر، سرهنگ پاسدار «علیرضا غریبی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر، در پیامی روز نیروی انتظامی را گرامی داشت.

در این پیام آمده است:

رزمندگان جان‌ برکف ملت ایران اسلامی پس از تجاوز دشمن بعثی با حضور در جبهه‌های غرب و جنوب کشور، با تکیه بر قدرت ایمان در مقابل این نبرد نابرابر، تا پای جان ایستادگی کرده و استوار از این خاک دفاع کردند.

در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت در کشور و مبارزه با گروهک‌های تروریستی، شهدای فراوانی را تقدیم این انقلاب کرد و در دوران دفاع مقدس نیز در لباس پر افتخار کمیته انقلاب اسلامی، شهربانی، ژاندارمری نقش مهمی را در دفاع از کشور ایفا نمود.

نیروهای ژاندارمری در طول جنگ تحمیلی با حضور در مرزها به‌ویژه در خط مقدم از خاک ایران دفاع کرده و اولین شهدای جنگ تحمیلی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هدیه و خون‌شان را نثار کردند.

نیروهای ناجا در حال حاضر همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در سراسر کشور از نقطه صفر مرزی تا عمق کشور در عملیات‌های مختلف جان خود را نثار امنیت و آرامش این کشور نموده که به روح بلند شهدای امنیت سلام و درود می‌فرستیم. 

اینجانب در چهلمین سالگرد دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام تا کنون، با تبریک روز نیروی انتظامی به حافظان سلامت اجتماعی و امنیت جامعه و ادای احترام به پیشگاه شهیدان، جانبازان و ایثارگران این نهاد، از تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل نیروی انتظامی به‌عنوان بزرگ‌مردان جان بر کف نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیر و قدرانی نموده و از خداوند منان توفیقات روز افزون را مسئلت دارم.

انتهای پیام/