نیروهای مرزی همه در صحت و سلامت هستند

رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا با بیان اینکه نیروهای مرزی همه در صحت و سلامت هستند،گفت: از زمان شروع بیماری کرونا، این اداره با ۱۲ هزار از کارکنان بهداشت و درمان در ۲۸ بیمارستان ثابت، ۵ بیمارستان سیار، ۲۱۱ نقاهتگاه داخل و خارج از پادگان و ۸۱۱ نقطه ایستگاه غربالگری خدمات‌رسانی کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس ، امیر سرتیپ دوم بهزاد مؤذنی در تشریح برنامه‌های اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، نشان داد فدای ملت و نشانه بارز اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم (بخشی از آیۀ ۲۹ سورۀ مبارکۀ فتح) است.
وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران و اداره کل بهداشت و درمان نزاجا در تمام اتفاقات چند سال اخیر مثل زلزله سر پل ذهاب و سیلی که سال گذشته اتفاق افتاد، در خط اول امداد رسانی به آحاد مردم شریف ایران بوده است.
رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا گفت: از زمان شروع بیماری کرونا، این اداره با ۱۲ هزار از کارکنان بهداشت و درمان در ۲۸ بیمارستان ثابت، ۵ بیمارستان سیار، ۲۱۱ نقاهتگاه داخل و خارج از پادگان و ۸۱۱ نقطه ایستگاه غربالگری خدمات‌رسانی کرد.
وی ادامه داد: خدا را شاکریم علاوه بر خدمات‌رسانی به آحاد مردم، از شیوع بیماری در پادگان‌های‌مان جلوگیری کردیم.
امیر مؤذن تصریح کرد: بحمدالله آموزش رسمی کارکنان وظیفه در صحت و سلامت انجام می‌شود و هیچ خللی در انجام مأموریت‌های‌مان نشده است.
رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا همچنین گفت: نیروهای مرزی را غربالگری کردیم، الحمدلله همه در صحت و سلامت هستند و خدا رو شاکریم که تحت امر ولایت، مأموریت‌های واگذار شده را انجام می‌دهیم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با همکاری مردم، ۳ اصل «رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی»، «ماسک» و «شستن دست‌ها» بتوانیم بیماری کرونا را کنترل کنیم و توان رزم‌مان را در همه مراحل حفظ کنیم.

انتهای پیام 

منبع: ایسنا