[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس بعد از ظهر امروز محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در مراسم اختتامیه نهمین دوره مجلس دانش آموزی که به صورت مجازی نیز برگزار شد، گفت: ترجیح می دادیم جلسه امسال نیز به صورت حضور گسترده برگزار شود اما این توفیق حاصل نشد. امیدوارم هرچه زودتر جامعه به شرایط قبلی بازگردد.

وی افزود: البته این توفیق را داشتیم که این جلسه نیمه حضوری، از طریق فضای مجازی بتوان جمعیت وسیع تری را به ما وصل کند. از مجموعه دانش آموزی در دوره نهم قدردانی می کنم و گزارشات کمیسیون ها را هم به مراجع ذی ربط می دهیم. سند آماده شده در این دوره مجلس پیرامون سلامت روان بود که پیش نیاز اصلی موفقیت سلامت جسمی و روانی است.

وی ادامه داد: اگر سلامت افراد به مخاطره بیفتد نقش های دیگرشان با اختلال مواجه می شود. این سند را به شورای عالی آموزش و پرورش ارجاع می دهیم و در خواست می کنم آن را به عنوان یک پروژه ملی مورد توجه قرار دهند.

حاجی میرزایی بیان کرد: مجموعه بزرگ آموزش و پرورش نیازمند افکار نو و خلاق و تدابیر راهگشاست. ماموریت آموزش و پرورش بسیار خطیر است و نیازمند اندیشه های خلاق و پویای نیروهای جوان است. ما در جست وجوی این سرمایه های ارزشمند هستیم.

تکمیل می شود….

[ad_2]

منبع:مهر