منتخب آثار چهاردهمین نمایشگاه پوستر «اسماء الحسنی» در گالری عالی حوزه هنری در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

به گزارش بسیج پرس؛ پس از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه پوستر «اسماءالحسنی» در گالری‌های ممیز و زمستان خانه هنرمندان و معرفی برگزیدگان این دوره از نمایشگاه، گالری عالی حوزه هنری میزبان منتخب آثار این نمایشگاه می شود.

۴۴ اثر برتر چهاردهمین دوره نمایشگاه مذکور از روز ۲۲ خردادماه تا ۱۱ تیرماه در گالری عالی به نمایش گذاشته می شود، همچنین مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۲ خردادماه در گالری عالی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می شود.

مراسم اهدای جوایز چهاردهمین نمایشگاه پوستر «اسماءالحسنی» روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ مصادف با حلول ماه مبارک رمضان در خانه هنرمندان ایران برگزار شد و نفرات برگزیده به این شرح اعلام شدند: نفر اول نوشین بیجاری برنده مبلغ پنجاه میلیون ریال و دیپلم افتخار، نفر دوم محمدسعید نقاشیان برنده مبلغ سی میلیون ریال و دیپلم افتخار، نفر سوم سیداحمد باقریان موحد برنده مبلغ بیست میلیون ریال و دیپلم افتخار.

همچنین الهام نصیری، محمدجواد زهادت، مریم نادری، مهران پندار و محمود بازدار از سوی هیات داوران مورد قدردانی قرار گرفتند و مبلغ پنج میلیون ریال به همراه لوح تقدیر به هریک از آنان اهدا شد.

محمد خزایی، مسعود نجابتی، محمدرضا دوست محمدی، ناصر طاووسی و علیرضا حصارکی کار قضاوت بیش از ۱۰۳۰ اثر از ۶۷۷ شرکت کننده در دوره چهاردهم نمایشگاه «اسماءالحسنی» را به عهده داشتند که از این تعداد علاوه بر معرفی برگزیدگان، تعداد ۴۴ اثر از ۳۶ هنرمند برای ارایه در نمایشگاه انتخاب شد.

دسته بندی: فرهنگی, موسیقی و هنر های تجسمی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>