[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس وحید فاضلی شامگاه سه شنبه پس از کسب پیروزی یک بر صفر تیمش نساجی مازندران برابر تیم نفت مسجدسلیمان در نشست خبری افزود: کار کادر فنی تیم نساجی برای بازی هفته آینده برابر تیم خوب پرسپولیس تهران از همین الان شروع شده اما کار بازیکنان ما از فردا شروع می‌شود واین فرصت را دارند که امشب را شادی می‌کنند و از فردا کارشان شروع می‌شود.

وی اضافه کرد، که از الان نمی‌توانم راجع به بازی پرسپولیس نظری داشته باشم، اما امیدوارم بتوانیم نتیجه لازم را برابر فینالیست آسیا بگیریم.

استرس داشتیم، اما امتیاز گرفتیم

سرمربی تیم نساجی مازندران در خصوص بازی برابر تیم نفت گفت، که بازی پرفشاری بود و استرس زیادی روی همه اعضای تیم ما بود، هرچند اعتماد به نفسمان پایین بود، اما درنهایت با چنگ و دندان امتیاز را گرفتیم.

فاضلی ادامه داد، یک اصلی مهمی که دراین بازی وجود داشت، این وبد که همه خواستیم برنده شویم و وقتی تیم همدل می‌شود نتیجه هم پشت سرش می‌آید.

نساجی کار ناتمام تراکتور و پرسپولیس را تمام کرد

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه برابر تیم سرسخت لیگ که تیم‌های تراکتور تبریز و پرسپولیس هم نتوانستند امتیاز بگیرند، موفق به شکست آن در قائمشهر شدیم، گفت: بازیکنان تیم ما در این بازی با رشادت و جان ودل بازی کردند و پس از گلی که زدیم به خوبی توانستیم تا پایان بازی از آن محافظت کنیم.

فاضلی درپاسخ به سوالی در خصوص گل مردود شده تیم نفت مسجد سلیمان که با واکنش تیم میهمان مواجه شده بود، افزود: البته صحنه مشکوکی بود، عده‌ای از کارشناسان نظرشان بر آفساید بود و برخی گفتند نبود، در همین خصوص تیم نساجی هم هفته‌های قبل از داوری‌ها آسیب دیده بود.

وی ادامه داد، اعتقاد دارم که اشتباهات داوری اجتناب ناپذیر است و یک روز به نفع ما و یک روز هم ضرر ما خواهد بود.

سرمربی تیم نساجی مازندران یادآورشد، در هفته گذشته خواستیم از حق نساجی دفاع کنیم، ما دراین رابطه به کسی بی احترامی نکردیم و هجمه ای هم نبود، هرچند در مقابل در باشگاه سایپا هم علیه ما مصاحبه کردند و این طبیعی است.

بازیکنان نساجی هم از کیفیت چمن مصنوعی ورزشگاه ناراضی هستند

فاصلی همچنین در خصوص کیفیت چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر که با اعتراض سرمربی‌ها وبازیکنان تیم‌های میهمان مواجهه است، گفت، البته من خودم و بازیکنانم هم راضی نیستیم دراین چمن مصنوعی بازی کنیم.

وی اضافه کرد، البته از کیفیت چمن با توجه به زحمتی که در این فصل کشیده شده به نسبت فصل گذشته بهتر شده، از زحمات اداره کل ورزش و جوانان مازندران و مسئولان شهرستان را نادیده نمی‌گیریم، بهرحال شرایط و همه دارایی‌های ورزشگاهی مازندران درهمین حد هست و کاری نمی‌توان کرد.

تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور سه شنبه شب در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم نفت مسجدسلیمان بود و با یک گل برابر صاحب برتری شد.

شاگردان فاضلی با کسب ۳ امتیاز این بازی خانگی با دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست با ۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت با تیم استقلال تهران در رده سوم جدول شانزده تیمی این رقابت‌ها قرار گرفت.

[ad_2]

منبع:مهر