به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی ۲ بر صفر برابر صنعت نفت در آبادان، در هفته بیست و ششم لیگ برتر میزبان نساجی مازندران است. تیمی که بعد از به خدمت گرفتن محمود فکری به عنوان سرمربی کاملا متحول شد و حالا به تیمی سخت کوش و قابل احترامی بدل شده که به خوبی از حریفانش امتیاز می‌گیرد.

تیم سرخ پوش نساجی که امروز آبی ترین نیمکت لیگ را در اختیار دارد، حریفی جدی و سخت گیر برای استقلال در هفته بیست و ششم به حساب می‌آید. هدایت قائمشهری‌ها را امروز مردی بر عهده دارد که رکورددار تعداد بازی در استقلال بوده و یکی از اسطوره‌های تاریخ این باشگاه به حساب می‌آید. 

در کنار محمود فکری، صمد مرفاوی یکی از بهترین گلزنان تاریخ باشگاه استقلال و فردی که سالها به عنوا سرمربی و دستیار روی نیمکت این تیم نشسته و این زوج را مردانی مثل سیروس دین محمدی، حنیف عمران زاده که از با سابقه ترین استقلالی‌ها هستند همراهی می‌کنند. این همه موجودیت آبی نیمکت سرخ‌ها نیست و این تیم را یک مربی – آنالیزور استقلالی به اسم احمد فیض کریملو همراهی می‌کند.

مدیریت این باشگاه بر عهده علی امیری، یکی از مدیران گذشته استقلال است که امروز نقش مدیرعامل را به بهترین شکل در تیم نساجی ایفا می‌کند و نشان داده در عین جوانی از مدیران باتجربه فوتبال به حساب می‌آید و اگر مالک این باشگاه رضا حدادیان را هم از استقلالی‌های قدیمی بدانیم، مشاهده می‌شود شالوده سرخ ترین تیم شمال کشور به رنگ آبی پررنگ است و این تیم آبی پررنگ در هفته بیست و ششم لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی باید با آبی پوشان تهران دیدار نماید. منبع:مهر