معاون هماهنگی امور اقتصادی توسعه منابع استانداری تهران درباره اختصاص یافتن اعتبار برای احیای واحدهای تولیدی صنعتی که به سوی ورشکستگی می‌روند اظهار داشت: ما از جانب استانداری مکاتبات خود را با بانک‌ها انجام داده‌ایم ولی عدم مدیریت متمرکز آسیب‌رسان شد که اعتبارات تخصیص نیافت.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس؛محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی توسعه منابع استانداری تهران درباره ارائه نکردن تسهیلات توسط بانک‌ها برای اجرای طرح احیای شرکت‌های تولیدی صنعتی گفت: مشکل اساسی در تهران به دلیل گستردگی شعب بانک‌های عامل است که مدیریت مشخصی برای تمامی شعب استان ندارند.

وی افزود: ما در استان تهران حدود ۶ نفر مسئول شعب داریم و همین تصمیماتی که از دولت به استانداری اطلاق می‌شود، در اجرا با پراکندگی در حوزه بانک‌ها مواجه می‌شویم که باعث می‌شود بانک‌ها اجرای دستور دولت در استان تهران را کندتر اجرا کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی توسعه منابع استانداری تهران اظهار داشت: دفاتر مرکزی بسیاری از واحدهای تولیدی صنعتی در تهران قرار دارد که در پی آن، کارخانجات استان‌های دیگر نیز از استان تهران اعتبار دریافت می‌کنند، بنابراین اعتبارات در استان تهران تأمین می‌شود، ولی استفاده از منابع به شهرستان های دیگر اختصاص می‌یابد.

وی ادامه داد: به همین دلایل ما در حوزه بانکی در استان تهران بسیاری از مواقع نمی‌توانیم سیاست‌های دولت را اعمال کنیم، مکاتبات متعددی از جانب استاندار و بنده ابلاغ و قرار بر این شد تا یک نفر به عنوان مدیر شعب کل استان به ما معرفی کنند تا بتوانیم سیاست‌های دولت در سطح استان را اجرا کنیم.

امامی امین درباره اینکه با مشخص شدن مدیر شعب کل، اعتبارات تخصیص پیدا می‌کند یا خیر، گفت: ما از جانب استانداری، مکاتبات را انجام داده‌ایم ولی عدم مدیریت متمرکز آسیب‌رسان شد که اعتبارات تخصیص نیافت.

 

دسته بندی: اجتماعی, جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>