به گزارش بسیج پرس پرس،  نشست هماهنگی مدیران برای بازی امشب پرسپولیس و گل گهر سیرجان، صبح امروز شنبه در سالن کنفرانس هیات فوتبال سیرجان برگزار شد.

* در این جلسه که به ریاست مهدی کرامتی ناظر مسابقه و نماینده فدراسیون برگزار شد، فریبرز مرادی به عنوان ناظر ویژه سازمان لیگ و افشین پیروانی و علیرضا اشرف به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس، حضور پیدا کردند.

* در این نشست مقرر شد تیم فوتبال پرسپولیس با لباس یکدست قرمز برای بازیکنان و سبز برای دروازه‌بان و یکدست آبی برای بازیکنان گل گهر سیرجان و مشکی برای دروازه بان آن تیم وارد زمین شوند.

* همچنین نماینده تیم گل گهر سیرجان اعلام کرد؛ در این بازی قصد دارند برای تیم فوتبال پرسپولیس تونل افتخار باز کنند.

* نماینده تیم فوتبال پرسپولیس نیز با قدردانی از هواداران پرسپولیس و میهمان نوازی سیرجانی‌ها که استقبال چشمگیری از سرخپوشان داشتند، با حفظ احترام به هواداران و مردم سیرجان خواستار آن شد که تمهیداتی اندیشیده شود که هم خروج اعضای تیم از هتل دچار مشکل نشوند و حضور در ورزشگاه دچار وقفه نگردد و هم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای حفظ سلامت اعضای تیم و تماشاگران حاضر شود.

* گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس، شب گذشته در ورود به سیرجان در فرودگاه، طول مسیر و در محل هتل با استقبال و میهمان‌نوازی گسترده هواداران، سیرجانی‌ها و کرمانی‌ها روبرو شد تا جایی که ورود تیم به هتل هم با دشواری انجام شد.

* نیروی انتظامی اعلام کرد برای تسهیل حرکت تیم از هتل اقدام به نرده کشی برابر هتل می‌کند تا اعضای تیم بتوانند به راحتی از میان هواداران و از راهرویی که ایجاد می‌شود عبور کنند.

* باشگاه پرسپولیس همچنین با قدردانی از هواداران پرسپولیس و مردم کرمان و سیرجان درخواست کرد، با توجه به این که در شرایط کنونی، آنها و اعضای تیم را در معرض ابتلا به ویروس کووید ۱۹ و ابتلا به کرونا قرار می‌دهد، از تجمع خودداری کرده و حتما نسبت به رعایت پروتکل‌ها از جمله زدن ماسک اقدام نمایند.منبع:مهر