[ad_1]

موافقت رئیس قوه قضائیه برای رسیدگی خارج از نوبت به پرونده‌های کثیرالشاکیبه گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، حجت الاسلام «سید ابراهیم رئیسی» رئیس قوه قضائیه، امروز (یک‌شنبه) در نشست با معاونین و سرپرستان مجتمع‌های قضایی دادگستری استان تهران، اظهار داشت: همه کسانی که با قوه قضاییه مرتبط هستند، باید بدانند همکاران این مجموعه سالم و پاک، هیچ‌گونه ناسلامتی و فساد را برنمی‌تابند.

وی افزود: اطاله دادرسی خلاف سیاست‌های تحولی دستگاه قضا و مورد گلایه مردم است و انتظار می‌رود دادگستری تهران در رسیدگی سریع و دقیق به پرونده‌ها در کشور الگو باشند.

رئیس قوه قضائیه از تلاش کارکنان و قضات دادگستری تهران در رسیدگی به پرونده‌های کثیرالشاکی تقدیر کرد و گفت: با اعتبارسنجی و بررسی صلاحیت مجموعه‌های اقتصادی که دنبال جذب منابع مالی مردم هستند، مانع از بروز مشکل برای آن‌ها و دستگاه قضائی شوید.

حجت الاسلام رئیسی ضمن اعلام موافقت برای رسیدگی خارج از نوبت به پرونده‌های کثیرالشاکی، با اشاره به پیچیدگی‌های این نوع پرونده‌ها، تأکید کرد: قضات و مدیران مجموعه‌های قضایی در رسیدگی به این پرونده‌ها و برای تسریع درحصول نتیجه مطلوب، مشورت، هم‌اندیشی و انتقال تجربه را مورد توجه قرار دهند.

ادامه دارد…

۱۱۳

[ad_2]