به گزارش بسیج پرس پرس، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم گرامیداشت هفتمین روز شهادت سردار حمید خدادی با اشاره به نگاه مؤمنان به دنیا گفت: دنیا برای همه مسیر عبور است و نباید بگذاریم ساعات عمرمان در دنیا بی بهره بگذرد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج حمید خدادی گفت: این شهید والامقام همواره عمر و دوران خدمت خود را به مجاهدت در راه خدا گذراند و توانسته بود بسیاری از حوادث و مشکلات را کاهش دهد و این‌ها به منزله عمل صالح و نوعی عبادت محسوب می‌شود.

حاجی صادقی افزود: تحمل درد شیمیایی هم برای او و همه همرزمانش نوعی سرمایه و عبادت محسوب می‌شود.

وی با یادآوری مجاهدت‌ها و نقش آفرینی‌ها و ویژگی‌های شخصیتی سردارشهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: تنها آرزوی این شهید بزرگوار ما شهادت بود و ما مکرر در دوران حیات با برکتش و بعد از شهادت شهیدان کاظمی و طهرانی مقدم آرزوی ایشان برای شهادت را دیدیم.

حاجی صادقی در ادامه با بیان اینکه در نظام ولایی و در شرایطی که باب جهاد و شهادت باز است، حیف است با مرگ طبیعی از دنیا برویم، گفت: هیچ عملی به اندازه خدمت به امت اسلامی و جهاد در راه خدا ارزشمند نیست و امروز در صحنه جهانی و داخلی شرایط برای ایثارگری و مجاهدت فراهم است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه دشمنان ما روز به روز ذلیل‌تر می‌شوند، گفت: همگان شاهد بودند که ابرقدرت مدعی اربابی و کدخدایی در جهان چگونه درمراسم مناظره ترامپ و بایدن رسوا شد و این مناظره فرهنگ، تفکر و اندیشه غرب را نشان داد و ما در ایام کرونا مردم داری مسئولان آمریکایی را هم دیدیم.

حاجی صادقی در پایان اظهار کرد: از سوی دیگر ایثار، گذشت و مردم داری و نوعدوستی ملت ایران در ایام شیوع کرونا برای جهانیان مشخص شد و ما همان ایثارگری دروان دفاع مقدس را در ایام کرونا شاهد بودیم.منبع:مهر