[ad_1]

ملت حزب الله وحدت بین خود را حفظ نمایندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از تهران، «محمد‌علی شرف‌الدینی» یکم تیر سال ۱۳۴۷ در شهرستان دماوند به دنیا آمد. وی تا پایان دوره راهنمایی درس خواند و سپس برای ادامه تحصیل به حوزه علمیه رفت با شروع جنگ تحمیلی با عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. وی در ۱۳ بهمن ۱۳۶۵ بر اثر اصابت ترکش به سر و پا در منطقه عملیاتی پاسگاه زید به شهادت رسید. مزار این شهید در گلزار شهدا آبسرد واقع است.

فرازی از وصیت نامه شهید

«مومنان باید در راه خدا با آنانکه حیوه مادی دنیا را بر آخرت برگزیدند جهاد کنند هر کس در جهاد براه خدا کشته شد یا فاتح گردید زود باشد که او را در بهشت ابدی اجری عظیم دهیم».

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

خدایا تو را شکر می‌کنم که عشق خودت را در دلم قرار دادی و عشق به دنیا را از دلم رهانیدی و به عشق تو بود که به زینت‌های دنیا پشت کرده و فقط رضای تو را در نظر گرفتم و این درس را از مولایم امیرالمومنین آموختم که مولا دنیا را سه طلاقه کرد و دنیا در نظرش آنقدر بی‌اهمیت بود که در طول عمرش ذره‌ای حب دنیا در دل نداشت

و باز هم خدایا تو را شکر میکنم که عشق به شهادت و مرگ حقیقی را در دلم قرار دادی تا از مرگ و کشته شدن نهراسم و لحظه‌ای در انجام ماموریتم و وظایفم سستی نکرده و تا آخرین لحظه و آخرین قطره خونم در راه تو و بخاطر رضای تو بجنگم و به این عشق که در دلم نهادی مسرور هستم.

و اکنون که احساس می کنم اسلام عزیز بخون سرخ احتیاج دارد تا اینکه این خون سرخ را در زیر درخت اسلام که ریشه آن در سرزمین ایران بنا نهاده شده و به سوی جهان جوانه میزند و شاخ و برگ سبز میکند و بر خود وظیفه شرعی و الهی دانستم که جنگ را سر لوحه تمام مسایل قرار داده و وارد صحنه پیکار گردم و امیدوارم گام به گام به گامی که بر عهده دارم نیت خالصانه که در قلب دارم با اینکه تمام وجودم از اوست و برای اوست و همه بسوی او باز می گردیم و از خداوند میخواهم که با من بنده حقیرش از درگاه رحمت و مغفرتش بنگرد و مرا عفو نماید‌.

و سفارشم به ملت حزب الله این است که وحدت بین خود را حفظ نمایند و پیروی از ولایت فقیه نمایند و در مجالس عمومی و مساجد شرکت نمایند و از دستورات حضرت امام و روحانیت متعهد سرپیچی نکنند‌.

وصیت و سفارشم به طلاب محترم حوزه علمیه دماوند و دیگر طلاب این است که تزکیه نفس و کسب معنویات را بر تعلیم علم مقدم بدارند.

و وصیت و سفارشم به خانواده‌ام این است که مرا حلال نمایند و در زندگی از یاد خدا غافل نشوند و همیشه پیروی از امام و روحانیت متعهد نمایند.

انتهای پیام/

[ad_2]