مقابله با پروژه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی وظیفه دینی و انسانی استبه گزارش خبرنگار بین‌الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، «ناصر ابوشریف» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران در چهارمین اجلاس بین‌المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی (یادواره شهید محمد الدره) که امروز (چهارشنبه) در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: از همان ابتدا که صهیونیست‌ها با اشغالگری پا به سرزمین فلسطین گذاشتند، تمام مردم از این اشغال رنج بردند اما باید اعتراف کنیم که کودکان بیشترین رنج را برده‌اند.

وی با بیان اینکه همیشه کودکان فلسطینی توسط صهیونیست‌ها بازداشت شده‌اند، گفت:
براساس آمارها، هر ساله ۵۰۰ کودک فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی بازداشت می‌شوند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با تاکید بر اینکه تمام سطوح زندگی فلسطینی‌ها به‌دلیل اشغالگری صهیونیست‌ها تحت‌الشعاع قرار گرفته است، افزود: تمام ملت‌های منطقه بابت اشغالگری صهیونیست‌ها رنج می‌برند.

ابوشریف با اشاره به رنج‌های مردم سوریه و عراق و تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد که مقابله با پروژه عادی‌سازی روابط کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی یک وظیفه دینی، انسانی و اخلاقی است چراکه این پروژه مبتنی بر ظلم و ستم بوده و موجودیت آن غیر شرعی است.

وی با بیان اینکه پروژه عادی‌سازی روابط کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی علیه مردم منطقه و مستضعفین جهان است، خاطرنشان کرد: باید در این زمینه با هم متحد شویم و با تمام امکانات با آن مقابله کنیم.

انتهای پیام/۴۲۱