به گزارش خبرگزاری بسیج پرس تیم فوتبال تراکتور روز ۱۳ شهریور در فینال جام حذفی باید در شرایطی با استقلال بازی کند که رشید مظاهری دروازه بان تراکتور در بازی نیمه نهایی با نفت مسجد سلیمان حضور نداشت. 

مظاهری ظاهرا به خاطر مشکلات مالی اردوی تراکتور را ترک کرد و به جای او محمدرضا اخباری درون دروازه قرار گرفت.

ساکت الهامی سرمربی تراکتور درباره اینکه آیا مظاهری در دیدار فینال مقابل استقلال هم غایب خواهد بود؟ گفت: من دوست دارم تمام نفراتم را داشته باشم. مظاهری برای ما زحمات زیادی کشید ولی مطمئنا در فینال بازی نمی کند.

وی افزود: مظاهری درباره بحث مالی باید با باشگاه صحبت کند. نمی دانم شرایط و بند قراردادش چطور است. او از نظر فنی برای ما زحمت کشید و برایم عزیز است. رشید دنبال مرموزبازی نیست. با این حال باتوجه به شرایط محمدرضا اخباری و اینکه در دیدار نیمه نهایی به ما کمک کرد، نمی توانم از او بگذرم.

سرمربی تراکتور در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است مظاهری در لیست ۱۸ نفره فینال قرار بگیرد؟ گفت: من تمام نفراتم را برای بازی با استقلال می خواهم. با تمام قوا و انرژی جلوی استقلال می رویم. مشکلی برای حضور رشید در لیست ۱۸ نفره نیست و اگر شرایطش باشد، او بر می گردد. با این حال اگر مشکلی برای اخباری پیش نیاید، خود اخباری درون دروازه قرار می گیرد.منبع:مهر