به گزارش خبرگزاری بسیج پرس اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره باشگاه استقلال با انتشار پیامی در صفحه شخصی‌اش از واریز مطالبات دیاباته خبر داد و ابراز امیدواری کرد این مهاجم برای شرکت در تمرینات آبی پوشان به تهران بیاید. وی همچنین اعلام کرد باز شدن پنجره بسته نقل و انتقالاتی استقلال به طور ویژه در دستور کار قرار می‌گیرد.

خلیل زاده در این پیام نوشت: پول دیاباته پرداخت شد

در این مدت که باشگاه با چالش‌های بزرگی روبرو بود، همه اعضای هیات مدیره و سرپرست باشگاه دست به دست هم دادیم تا با کاهش مشکلات، هواداران را از نگرانی خارج کنیم. 

یکی از دغدغه‌های اصلی هواداران و درخواست آنها از من، پرداخت پول شیخ دیاباته بود. امروز طلب دیاباته به مبلغ ۳۱۵ هزار دلار را پرداخت کردم و امیدوار هستم به ایران برگردد و در تمرینات شرکت کند. 

باز شدن پنجره نقل و انتقالات از امشب به طور ویژه در دستور کار قرار می‌گیرد و قصد داریم پول وینفرد شفر، سرور جپاروف و باشگاه پاختاکور ازبکستان را پرداخت کنیم.

هواداران استقلال، روی صحبتم با شماست، ما نیاز به حمایت داریم و مواظب خط دهی‌ها باشید. اینجا استقلال است، باشگاه بزرگی که باید خیلی از مشکلاتش حل شود، اما به مرور زمان نه یک روز دو روز، نه با حرف، بلکه با عمل.منبع:مهر