[ad_1]

به گزارش گروه فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، آرزو مددی تهیه کننده برنامه «تهران میدان شهدا» گفت: برنامه تهران میدان شهدا روایتی مستند از زندگینامه شهدا با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت روحیه مقاومت است. این برنامه در گفت‌وگوی اختصاصی و صمیمی با فرزندان و همرزمان سرداران شهید، داستان زندگی خانواده معظم شهدا را مرور می‌کند.

وی افزود: گروه تهران و رویداد‌های رادیو تهران در ایام سالگرد شهادت سردار سرافراز جبهه مقاومت، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت ویژه برنامه تهران میدان شهدا را این شب‌ها از ساعت ۲۰ تقدیم مخاطبان می‌کند. مهمان برنامه تهران میدان شهداء، امشب چهارشنبه ۱۰ دی ماه، محمدعلی پورجعفری فرزند شهید حسین پورجعفری دوست، همراه و همرزم و جعبه سیاه حاج قاسم سلیمانی است که از ناگفته های۱۳دی ماه ۹۸ خواهد گفت.

تهیه کننده برنامه «تهران میدان شهدا» خبر داد: پنجشنبه ۱۱ دی ماه، مستند ابومهدی المهندس در گفتگو با دختر شهید ابومهدی المهندس تقدیم حضور مخاطبان خواهد شد. پس از شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، مستند «سلفی با ابومهندس» بسیار دیده شد؛ در این ویژه برنامه گفتگویی با مستندساز این برنامه که خاطره‌هایی از لحظات حضور در کنار این شهید را روایت کرده است، روایتی از زندگی و مجاهدت این شهید بزرگ و مجاهد عراقی، به سمع مخاطبان می‌رسد.

مددی افزود: شنبه ۱۳ دی ماه همزمان با سالروز شهادت سردار دل‌ها با همرزمان و همراهان حاج قاسم سلیمانی گفتگو خواهد شد. به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید دکتر محسن فخری زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشورمان، برنامه تهران میدان شهداء، ۱۹ دی ماه به صورت ویژه از موج اف. ام ردیف ۹۴ مگاهرتز روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/ ۱۲۱

[ad_2]