مسابقات قرآن سپاه تهران با حضور سردار سادات حسینی معاون فرهنگی و حجت الاسلام قطره نعیمی نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در حسینیه فاطمه الزهراء پادگان ولی عصر (عج) برگزار شد .

به گزارش خبرنگار بسیج پرس ، مسابقات قرآن سپاه تهران با حضور سردار سادات حسینی معاون فرهنگی و حجت الاسلام قطره نعیمی نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در حسینیه فاطمه الزهراء پادگان ولی عصر (عج) برگزار شد .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعین حرم گفت: در زندگی هر کدام از بندگان خدا فرصت هایی است که استفاده از آن حکم عقل سلیم است و طبیعتا می توان موجبات سعادت فرد را به همراه داشته باشد .

حجت الاسلام نعیمی تصور کنید که در سال ۵٧ انقلاب رخ نمیداد، در دنیایی که امواج بی دینی و دوری از معنویت رو به افزایش است.وضعیت فرهنگی ما چگونه بود . فرصت پیش آمده را ما مدیون شهدا عزیز و بزرگوارمان هستیم،

وی افزود : به برکت وجود شهدا بر سر سفره ای نشستیم ، ولی از گاهی غافل می شویم از نعمت ها و فرصت های آن استفاده کنیم. گرفتاریهای ما این است که به گذر عمر توجهی نداریم ،حل به هر علتی ما از این فرصت استفاده نمیکنیم

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران گفت : افرادی که در این مسابقات شرکت میکنند تکرار میشوند این بدین معنی است که ما فرهنگ قرآنی ، فکر کردن قرآنی و .. را نتوانستیم رواج بدهیم که حتی شرکت کننده های مان افزایش پیدا کند .

حجت الاسلام قطره نعیمی افزود : این ما هستیم که باید فرهنگ قرآنی را ترویج کنیم. ما نتوانستیم توسعه بدهیم ، و همت را خود شرکت کننده ها داشتند .

وی در پایان بیان داشت : ما باید فرصت ها را قنیمت بشماریم ، جامعه شیعه باید برای  رابطه و تمسک به قرآن بکند .حضرت رسول اکرم فرمودند من دو چیز گران بها نزد شما قرار میدهم و آن قرآن و عترت است، ما ادعا داریم عترت را به خوبی حفظ کرده ایم و من اعتقاد دارم آن را هم به صورت کامل اجرا نمیکنیم ولی واقعا چقدر از هیئاتی در این روزها بر پا کردیم چقدرش در جهت بسط و گسترش فرهنگ و معرفت حسینی بود .

 

انتهای پیام//
کد خبرنگار : ۱۹۵۳
دسته بندی: گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>