مرکز میوه و تره‌بار بلوار ۱۵ خرداد ملایر به بهره‌برداری رسیدبه گزارش بسیج پرس از همدان، همزمان با آغاز هفته دولت مرکز میوه و تره‌بار بلوار ۱۵ خرداد ملایر با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از منابع داخلی شهرداری ملایر بهره‌برداری شد.

فرماندار ویژه ملایر در این آیین اظهار داشت: همزمان با هفته دولت ۹۹ طرح با اعتبار یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در این شهرستان بهره‌برداری و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

قدرت الله ولدی گفت: در این هفته ۸۵ طرح با اعتباری بیش از ۸۹۱ میلیارد تومان بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۱۴ طرح با اعتباری بیش از ۶۰۷ میلیارد تومان آغاز می‌شود که این طرح‌ها در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعتی و عمرانی است.

وی افزود: ارزش ریالی طرح‌های قابل افتتاح در این شهرستان برابر با ۳۳ درصد کل پروژه‌های عمرانی است که در این هفته در سطح استان بهره‌برداری می‌شود و طبق گزارش‌های ارسال شده استانداری همدان، ملایر از نظر تعداد طرح‌های قابل افتتاح و آماده کلنگ‌زنی در هفته دولت و حجم سرمایه‌گذاری در جایگاه نخست قرار دارد.

فرماندار ویژه ملایر با اشاره به اقدامات خوب انجام شده توسط شهرداری ملایر بیان کرد: مجموعه تفریحی و توریستی بام ملایر و مینی‌وُرلد از جمله مهمترین طرح‌های گردشگری این شهر است که اعتبار خوبی برای تکمیل این مجموعه در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است تا با تحقق اهداف و راهبردهای تعیین شده در سند توسعه و برنامه عملیاتی این شهرستان در چشم‌انداز سه ساله، بتوانیم شاهد رونق هر چه بیشتر صنعت گردشگری، رونق تولید و ایجاد اشتغال باشیم.

انتهای پیام/