مرزبانان، زندگی توام با آرامش را برای مرزنشینان فراهم کرده‌اندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور در ستاد مرزبانی ناجا با سردار سرتیپ «گودرزی»، فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی دیدار کرد.

وی در این دیدار ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گلگون‌کفن هشت سال جنگ تحمیلی، گفت: عملکرد نیرو‌های مسلح در تأمین امنیت کشور بسیار مطلوب بوده و توان بازدارندگی موثر جمهوری اسلامی ایران، نشان‌دهنده اقتدار، مجاهدت و تلاش نیرو‌های مسلح است.

امیر حیدری با تاکید بر اینکه باید راهبرد‌های تأمین و توسعه امنیت پایدار در مرز‌های کشور با حضور مقتدر مرزبانان محقق شود، تصریح کرد: مرزبانی موثرترین مولفه در تأمین امنیت مرز‌های کشور است؛ بحمدالله مرزبانان در ایفای وظایف دفاعی خود خوش درخشیده‌اند و زمینه زندگی توام با آرامش را برای مرزنشینانِ مرز‌های کشور فراهم کرده‌اند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان، انتصاب سردار «گودرزی» به سمت فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی را تبریک گفت و برای وی در سنگر دفاع از مرز‌های ایران اسلامی آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/ ۲۲۱