[ad_1]

به گزارش گروه حماسه و جهاد بسیج پرس به نقل از بسیج پرس پرس به نقل از دفاع پرس؛؛، جمعی از خانواده‌ها و قربانیان ترور در ایران با ارسال نامه‌ای به دستگاه قضا و دیپلماسی کشور، خواستار پیگیری قضائی مدیران شبکه ایران‌اینترنشنال در کشور میزبان این شبکه شدند.

متن این نامه بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

رئیس محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام

ما امضا کنندگان این پیام و درخواست، بخشی از خانواده بزرگ ۱۷ هزار قربانی ترور در ایران هستیم که پدران یا فرزندانمان توسط گروهک‌های تروریستی به ویژه منافقین ترور شده اند.

گروهک تروریستی منافقین در طول چهار دهه اخیر بیش از ۱۲ هزار تن از شهروندان ایرانی را به اشکال مختلف قربانی خشونت و ترور‌های خود کرده است. انتشار ده‌ها گزارش توسط مراکز مطالعاتی و سازمان‌های اطلاعاتی غربی در سال‌های اخیر نشان دهنده واقعیت این گروه و حتی نوع نگاه این کشور‌ها به این گروهک تبهکار و تروریست است و این گروه برای سال‌ها در بسیاری از لیست‌های تروریستی سازمان‌ها و کشور‌های مختلف، به دلیل همین سوابق مشخص و غیرقابل انکار حضور داشته است.

متأسفانه در روز‌های اخیر شاهد بودیم که یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای به نام ایران اینترنشنال که با بودجه سعودی و از لندن پخش می‌شود، اقدام به پوشش رسانه‌ای برنامه‌های مجاهدین خلق (منافقین) کرده است. از نظرخانواده‌های قربانیان تروریسم منافقین، ادعای این شبکه مبنی بر رویکردش در شنیده شدن صدای مخالفان از طریق پخش برنامه‌های گروهک، پذیرفتنی نیست، بلکه تبلیغ و حمایتی آشکار از فرقه‌ای خشونت طلب، افراط گرا و سابقه دار است و منجر به جریحه دار شدن احساسات مجروحان عملیات تروریستی و خانواده‌های شهدایی شده که توسط این گروهک تروریستی به شهادت رسیده اند.

این خانواده‌ها ضمن اعتراض به رویکرد غیرحرفه‌ای این شبکه در پوشش چندباره برنامه‌های یک گروه تروریستی، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا مدیران این شبکه را مورد پیگیرد قضایی در دادگاه‌های کشور میزبان قرار دهد.

انتظار خانواده بزرگ شهدا و قربانیان ترور در ایران از قوه محترم قضائیه و وزارت محترم امور خارجه پیگیری کامل این اعتراض تا پایان و تسهیل روند حقوقی این اقدام، توسط این خانواده هاست.»

انتهای پیام/ ۱۱۷

[ad_2]