دستیار و مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا گفت: مدافعان حریم ولایت، شهدای حرم و پاسداران جوان وانقلابی باعث شدند تا تکفیری ها و جنایتکاران پلید نتوانند بر سوریه و عراق مسلط شوند.

به گزارش بسیج پرس،  سرلشکرپاسدار یحیی رحیم صفوی  در حاشیه مراسم رونمایی سند ملی راهیان نور و تجلیل از سردار پاسدارعلی فضلی در موزه دفاع مقدس به خبرنگاران اظهار داشت: پاسداران جوان ایرانی در سوریه وعراق داوطلبانه حاضر شده و رفتند تا مشاوره نظامی بدهند.
وی افزود: پاسداران جوان ما که نه تنها از کشور عزیزمان ایران بلکه از بلاد مسلمین دفاع کرده و در اصل هر زمان و مکانی که رهبری امر بفرمایند از اسلام دفاع می کنند.
سرلشکر صفوی تصریح کرد: پاسداران چه در گذشته و حال این قابلیت، قدرت، فهم و شعور سیاسی و آمادگی عملیاتی و نظامی را دارند که از انقلاب اسلامی از منافع ملی و امنیت ما از بلاد اسلامی زیر نظر و تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی دفاع کنند.
این فرمانده ارشد دوران دفاع مقدس اظهار کرد: به فضل الهی هزاران پاسدار سپاه خدمت صادقانه داشتند و بازنشسته شدن و همین مقدار الان در سپاه خدمت مردم شریف ایران هستند.
دستیار و مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا تاکید کرد: پاسدارانی که در گذشته خدمت کردند، وفا داری، کار آمدی، شجاعت، خردمندی و ایمان راسخ خود را به نمایش گذاشتند.
در ادامه رحیم صفوی درباره اقدامات و رشادت های سردار فضلی گفت: ایشان در زمان دوران دفاع مقدس یک فرمانده با شجاعتی بود که در اکثر عملیات ها حضوری موثر و جدی داشت ولایت پذیر و نفر اول رشادت های رزمندگان بود.
وی افزود: سردار فضلی را باید یک شهید زنده، یک سرباز واقعی امام و ولایت و سرباز امام زمانی در عصر خود خواند.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا اظهار کرد: این جانباز و ایثارگر، فرماندهی است که می تواند الگوی جوانان امروز و فردای ما باشد. این جوانها می توانند سردار فضلی را الگوی خود قرار دهند.

منبع:ایرنا

دسته بندی: اخبار ویژه, بین الملل برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>