به گزارش بسیج پرس از خراسان رضوی، حجت الاسلام ابوالفضل آرمان صبح امروز در جلسه تربیت و تعالی حوزه‌ای که به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب (س) در محل حوزه با حضور بسیجیان برگزار شد، در خصوص ثمرات شرکت در عزاداری امام حسین علیه السلام، اظهار کرد: یکی از ثمرات شرکت در جلسات عزای امام حسین (ع) افزایش معرفت و محبت به ایشان است و اگر خداوند بخواهد خیری به ما عطا کند از طریق همین محبت عطا می‌کند.
 
وی ادامه داد: علاوه بر این با کسب معرفت بیشتر، محب هم‌رنگ محبوب خود می‌شود؛ جلسات و محافلی که برای امام حسین (ع) تشکیل می‌شود، بهترین بستر برای کسب معرفت و شناخت محبوب است.
 
ابوالفضل آرمان اضافه کرد: یکی دیگر از مزایای شرکت در مجالس عزای سیدالشهدا، ورود به منطقه توحید است و عارف بزرگ کربلایی احمدآقا تهرانی می‌فرمود: «مقتل سیدالشهدا (ع) و مدح امیرالمومنین (ع) عصاره توحید است»؛ یعنی در اشعار مقتل امام حسین (ع) و مدح امیرالمومنین، می‌توان توحید را دریافت.
 
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ناحیه تربت حیدریه افزود: همچنین اگر خداوند در جمعی به یک نفر نگاه رحمانی داشته باشد، این نگاه به بقیه نیز توسعه می‌یابد و امید به رحمت خداوند در جمعی که برای امام حسین (ع) گرد آمده اند، بیشتر است.