مجتهدزاده درگذشت پدر شهیده «عصمت پورانوری» را تسلیت گفتبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‎پرس، مریم مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج غلامعلی پورانوری» پدر شهیدان «علیرضا و عصمت پورانوری» را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس به این شرح است:

«انا لله و انا الیه راجعون

برای پدران والامقامی که در معامله با پروردگار جز خشنودی او را طلب نکردند و در راه این اعتقاد از عزیزترین سرمایه های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را درراه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، وعده ای جز بهشت برین نخواهد بود. آنان رضای حق تعالی را در کمال بندگی یافتند و سبک بال و آرام راه رجعت به مقصود و معبود را طی نمودند.

مرحوم «حاج غلامعلی پورانوری» پدر شهیدان والامقام پدر شهیدان «علیرضا و عصمت پورانوری» پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به‌سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزندان شهیدش درود می‌فرستم.

اینجانب ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده محترم ایشان، از پروردگار متعال برای آن عزیز سفرکرده علو درجات و برای بازماندگان شکیبایی و صبر جمیل مسألت دارم. ان شاء اللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.»

انتهای پیام/ ۱۴۱