ما باید قدرت اسلام را به آمریکا و اسرائیل نشان دهیم

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بوشهر، شهید «عباس جمشیر» در ۱۳۴۰/۰۲/۱۰ در آبادان دیده به جهان گشود و ۲۶ اسفندماه سال ۱۳۶۱ در زبیدات به شهادت رسید و در گلزار شهدای روستای جائینک شهرستان تنگستان استان بوشهر به خاک سپرده شد.

وصیتنامه شهید

«بسم رب الشهداء و الصدیقین

خدمت خانواده عزیزم سلام عرض می کنم، امیدوارم که حال همگی شما خوب باشد و هیچ نوع کسالتی نداشته باشید و اگر خدا بخواهد و من در راهی که رفتم یعنی حق شهید شدم از شما تنها خواهشی که دارم این است که شما هم همچون عمو رحمان صبری بزرگ داشته باشید و مثل او افتخار کنید که پسرتان در این راه شهید شد و به مرگ طبیعی نمرد.

پدر و مادر عزیز خواهش می کنم برای من گریه نکنید؛ زیرا این راه را خودم انتخاب کردم و این راهی است که در این زمان باید یک مسلمان واقعی بسویش برود.

به قول محمد ما امانتی هستیم در دست شما پس هیچ نباید ناراحت باشید از اینکه امانت خود را دادید و دین خود را انجام دادید.

پدر من از اینکه نتوانستم کاری برای شما بکنم ناراحت نباشید؛ زیرا در حال حاضر تنها کاری که از دست من بر می آید این جان و این جسمی که تاکنون کاری نه برای شما و نه برای اسلام کرده و این را مقدس هدیه کنم.

 و این را بدانید که در حال حاضر نجات اسلام وطن عزیزمان ایران و نجات مسلمانان  جهان به مراتب واجب تر از خانواده است؛ چون هم اکنون اسلام در خطر است و مسلمانان جهان در زیر بند جهانخواران هستند و ما مسلمانان آزاد نباید بگذاریم که دیگر مسلمانان جهان زیر بند باشند و باید کاری کنیم که آنها نیز مانند ما مستقل و متکی به خود اسلام باشند.

پدر در حال حاضر کعبه در خطر است قدس در خطر است و ما باید هر چه نیرو و قدرت در بدن داریم برای آزادسازی آنان بکار بریم، ما باید قدرت اسلام را به آمریکا و اسرائیل نشان دهیم.

پدر قدرت اسلام این نیست که در حال حاضر می بینیم که یک کشور یهود بر سی الی چهل کشور مسلمان حکم می راند، اسلام واقعی در ایران است؛ زیرا خود ایران بدون کمک دولتهای خارجی تنها در یک شب نوزده هزار اسیر از کفار بعثی گرفت.

پدر اگر ما در حال حاضر دست روی دست بگذاریم و فقط نگاه بکنیم و ببینیم که چطور اسرائیل خون مسلمانان لبنان و فلسطین را می مکد چون فردا نوبت ما هم می رسد.

 و اگر متحد نشویم و بگذاریم اسرائیل به کمک آمریکای جنایتکار کشور گشائی می کند فردا نمی توانیم جلوی او را بگیریم.

 خوب دیگر بیش از این عقلم به جائی نمی رسد و فقط می دانم در حال حاضر اسلام در خطر است و ما باید جان خود را برای آزادسازی آن، فدا کنیم.

پدر خواهش می کنم مرا ببخشید که به شما ظلم کردم و به حرفهایت توجه ای نداشتم، مادر خواهش می کنم شیرت را حلالم کنی و من می دانم که من هیچ وقت حقی که بر من داشتی نتوانستم اداء کنم؛ چون مادر حقش خیلی بالاتر از این حرفهاست.

پدر و مادر و تمامی اقوام و خویشان خواهش می کنم هر بدی خوبی از من دیدید حلالم کنید و خلاصه به خوبی از من یاد کنید .

این دل تنگم غصه ها دارد

گوئیا میل کربلا دارد

والسلام»

انتهای پیام/