به گزارش بسیج پرس پرس، سرهنگ هادی زمانیان در تشریح این خبر اظهار کرد: چهاردهم مهرماه، حوالی ساعت ۱۴ مأموران کلانتری ۱۱۱ هفت چنار در حوالی بریانک در حال گشت‌زنی بودند که متوجه می‌شوند دو جوان حدوداً ۳۰ ساله مزاحم یک خانم شده‌اند.

وی افزود: مأموران بلافاصله وارد عمل شده و خانم ۲۵ ساله نیز با اعلام نارضایتی به مأموران گفت این دو نفر برایش ایجاد مزاحمت کرده‌اند؛ مأموران برای بررسی بیشتر هر دو نفر را به کلانتری منتقل می‌کنند و در بازرسی از این دو متهم، تعداد قابل توجهی کارت‌های جعلی از جمله کارت عوامل نیروی انتظامی و کارت پایان خدمت کشف و ضبط می‌شود.

به گفته زمانیان، هر دو متهم اعتراف کردند که کارت‌ها را از یکی از استان‌های غربی کشور و هرکدام را به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان خریداری کرده‌اند و با آنها، اقدام به اخاذی از مردم می‌کردند؛ از جیب هر دو متهم هم حدود یک میلیون تومان وجه نقد کشف و ضبط شد که احتمالاً از راه اخاذی به دست آورده بودند.

رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار با اشاره به اینکه پس از تشکیل پرونده هر دو نفر به مقام قضائی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد، در صورت مواجهه با چنین مواردی به سرعت با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.منبع:مهر