[ad_1]

به گزارش گروه فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، برنامه «مامان‌ها» امروز یکشنبه ۲۱ دی به پنجاهمین قسمت رسیده است و درباره نقش پدران در تربیت فرزند گفتگو می‌کند.

این برنامه که از ابتدای آبان ماه پخش خود را به تهیه کنندگی مجتبی حسینی آغاز کرد به مباحث مختلفی در حوزه تربیت فرزندان دهه ۹۰ پرداخت.

منصوره مصطفی‌زاده کارشناس کتاب‌های کودک است که در این برنامه نقش مجری و میزبان را بر عهده دارد و سید میلاد ناظمی و سعید ابراهیمی سردبیر و کارگردانی برنامه هستند.

«مامان‌ها» به قسمت پنجاهم رسید/ بررسی نقش پدران در تربیت فرزندان

شاید مسئولیت پدران در تربیت فرزند و وظایفی که در دهه‌های قبل، بیشتر در بیرون از خانه تعریف می‌شد در سال‌های اخیر تغییرات زیادی پیدا کرده باشد. امروز نقش‌های داخل و بیرون خانه دیگر قابل تفکیک از یکدیگر نیست و پدر و مادر در کنار هم فرزندان شان را بزرگ می‌کنند پس لازم است اگر نه به اندازه مادران که حداقل به صورت درک و دریافتی مشترک پدران هم در امر تربیتی فرزندان سهیم باشند.

برنامه امروز «مامان‌ها» هم به نقش پدران در تربیت فرزند می‌پردازد و اینکه چطور می‌توانند در کمک به مادران تعامل سازنده‌ای ایجاد کنند. امروز چند مادر به برنامه دعوت می‌شوند و از خواسته‌های خود و کمک‌هایی که همسران شان می‌توانند نسبت به آن‌ها داشته باشند می‌گویند. همچنین هر یک از مادران از تجربه‌های خود در سهیم شدن یا نشدن همسرش در تربیت کودکان حرف می‌زند.

«مامان‌ها» به قسمت پنجاهم رسید/ بررسی نقش پدران در تربیت فرزندان

پیش از این هم یکی از انتقادات به برنامه همین بود که صرفا به نقش مادران پرداخته است و حالا این برنامه قرار است از ضرورت تعامل پدران در امر تربیت و حضورشان در خانواده بگوید. این برنامه امروز ۲۱ دی ماه ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

انتهای پیام/ ۱۲۱

[ad_2]