به گزارش گروه حماسه و جهاد بسیج پرس به نقل از بسیج پرس پرس به نقل از دفاع پرس، «بدری ناوان» مادر سرداران شهید «محمود، سعید و احمد خوشبین‌منفرد» در سن ۸۶ سالگی، عصر دیروز به دلیل عارضه قلبی در تهران درگذشت و امروز در قطعه ۵۶ بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

سردار محمود خوشبین‌منفرد متولد فروردین سال ۱۳۴۰ از ابتدای تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این نهاد پیوست و در کنار سردار شهید محمد بروجردی در کردستان منشا خدمات بسیاری شد و سرانجام در روز ششم فروردین سال ۱۳۶۲، در جاده سقز ـ سنندج توسط نیرو‌های کومله اسیر و به شهادت رسید، اما هنوز اثری از پیکر پاکش پیدا نشده و پیکرش همچنان مفقودالاثر است.

جانباز شهید سعید خوشبین‌منفرد هم از اعضای تیپ ۶۶ ویژه هوابرد سپاه بود که سال‌ها در حوزه‌های مختلف و از جمله مرزبانی نیروی انتظامی خدمت کرد و سرانجام در سال ۱۳۹۲ در اثر بیماری‌های ناشی از مسمومیت شیمیایی، دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

جانباز احمد خوشبین‌منفرد نیز جانباز دوران دفاع مقدس و بازنشسته شرکت مخابرات بود که پس از سال‌های طولانی تحمل بیماری ناشی از عوارض جانبازی، اردیبهشت سال ۱۳۹۸ به شهادت رسید.

انتهای پیام/ ۱۱۷