[ad_1]

سرهنگ علی قمیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اقدامات اجرایی شده در بحران کرونا برای زنان بد سرپرست و زنان سرپرست خانوار اصفهان اظهار داشت: به همت بسیج و با همکاری این قشر در ۱۰ ماه گذشته یک میلیون و ۸۲۱ هزار ماسک و ۱۴۵ هزار و ۵۰۰ دست «گان» و «شیلد» در استان اصفهان تولید و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در ۱۰ ماه گذشته ۲۹۳ هزار ۸۹۳ بسته معیشتی برای بانوان سرپرست خانوار استان اصفهان تهیه و توزیع شده است، ابراز داشت: همچنین ۳۸۴ سری جهیزیه برای این افراد تهیه و توزیع شده است.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه در مجموع برای ارائه خدمات به بانوان بی سرپرست و بد سرپرست استان اصفهان در بحران کرونا سه هزار و ۶۱۰ بانوی بسیجی فعالیت داشته‌اند، اضافه کرد: این افراد در قالب ۹۱۷ تیم جهادی فعالیت داشتند و از این تعداد ۲۸۶ نفر خیاط بوده‌اند.

وی با بیان اینکه ۸۰۷ هزار و ۹۶۹ نفر توسط بانوان بسیجی غربالگری شده‌اند، اضافه کرد: همچنین دو هزار و ۶۰۰ نفر از کادر درمان استان اصفهان توسط بسیج بانوان مورد تقدیر قرار گرفته است.

سرکشی از بیماران مبتلا به کرونا توسط بانوان بسیجی استان اصفهان

سرهنگ قمیان با بیان اینکه ۱۰۳ مورد سرکشی از بیماران مبتلا به کرونا توسط بانوان بسیجی استان اصفهان انجام شده است، ادامه داد: این بانوان در سطح استان ۸۹ هزار بسته فرهنگی را نیز توزیع کرده‌اند.

وی با اشاره به اطعام ۳۴۰ هزار و ۳۰ نفر از نیازمندان استان اصفهان توسط بسیج بانوان، ابراز داشت: همچنین یک میلیارد و ۴۲۷ میلیون تومان کمک نقدی توسط بسیج بانوان برای کمک به نیازمندان در بحران شیوع کرونا تأمین شده است.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان اضافه کرد: بانوان بسیجی استان اصفهان در ۱۰ ماه گذشته ۴۴۳ گوسفند برای تأمین گوشت موردنیاز نیازمندان تهیه و سه هزار و ۴۲۳ مورد نیز پخت نان داشته‌اند.

[ad_2]

منبع:مهر