هدایت یزدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه مهدی تارتار گزینه اصلی برای هدایت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در فصل آینده لیگ برتر باشگاه‌های کشور بود، اظهار کرد: با مذاکراتی که با این مربی انجام دادیم، تارتار تمایلی به ادامه فعالیت در شهرستان مسجدسلیمان نداشت و ما مذاکرات خود را با سایر گزینه مد نظر آغاز می‌کنیم.

وی از زحمات مهدی تارتار در تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تقدیر کرد و افزود: بسیار تمایل داشتیم از دانش وی برای فصل آینده نیز استفاده کنیم اما این مربی از چند باشگاه پیشنهاد همکاری دریافت کرده است و برای وی در تیم جدیدش آرزوی موفقیت می‌کنیم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه نفت مسجدسلیمان در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان نیز گفت: تا زمانی که تکلیف سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان مشخص نشود، نمی‌توانیم در مورد لیست نفرات ورودی و خروجی تصمیم‌گیری کنیم.

یزدی به شایعه جدایی حبیب فر عباسی از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اشاره کرد و افزود: این بازیکن با ما قرارداد دارد و اجازه جدایی به وی را نمی‌دهیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پایان نوزدهمین دوره لیگ برتر باشگاه‌های کشور مکان هشتم جدول رده‌بندی را به خود اختصاص داد.منبع:مهر