بسیج پرس:  فرمانده سپاه کربلا گفت: در هر مرحله رزمایش کمک مومنانه بسته های معیشتی بین ۱۰۳ هزار خانوار نیازمند استان توزیع می شود که تاکنون بین ۵۸ هزار خانوار توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس؛ سرهنگ سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در حاشیه رزمایش کمک مومنانه در گفتگویی اظهار داشت: در هر مرحله رزمایش کمک مومنانه، بسته‌های معیشتی بین ۱۰۳ هزار خانوار نیازمند در استان توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: بسته‌های معیشتی، لوازم التحریر، کفش، کارت هدیه، پرداخت اقساط وام مسکن و یا مغاز از جمله خدماتی است که در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه صورت می‌گیرد.

فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد: براورد می‌شود در هر یک از مراحل کمک مومنانه ۳۸ میلیارد تومان از کمک‌های مردمی و خیران برای تهیه ملزومات بهره مند شویم.

سرهنگ مسلمی یادآور شد: تاکنون بسته‌های معیشتی و کمک‌های مومنانه بین ۵۸ هزار نفر از خانوارهای آسیب دیده ناشی از کرونا در مجموع به ارزش ۸۸ میلیارد ریال کمک شده است.

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با تقدیر از حضور و مشارکت خیران در انجام رزمایش کمک مومنانه گفت: امیدواریم با مشارکت و یاری مردم و خیران این مرحله نیز همانند مرحله اول با موفقیت برگزار شود.