بسیج پرس: فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: با داشتن حافظان بیدار امنیت که همیشه با اقتدار در صف اول جانفشانی ها ایستاده اند، مرزهای کردستان از امنیت کامل برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس؛ سردار سیدصادق حسینی در جریان بازدید بهمن مرادنیا استاندار کردستان و تعدادی از اعضای شورای تامین از پایگاه‌های مرزی و زمستانه منطقه کامیاران، مریوان، دیواندره، سقز و ارتفاعات چهل چشمه، به تشریح امنیت در پایگاه‌ها و مناطق هوایی در مرزها ر داشت: برای پاسداری از این مرزها دلاور مردانی به صورت شبانه روز حضور دارند که با اقتدار و صلابت و در سخت‌ترین شرایط از جان خود می‌گذرند اما حاضر نیستند تا یک وجب از خاک وطن خود را پای بیگانه لمس کند.

وی با اشاره به نقش مردم در راستای ایجاد امنیت پایدار در مرزهای استان کردستان، افزود: با داشتن این حافظان بیدار امنیت که همیشه با اقتدار در صف اول جانفشانی ها ایستاده‌اند، دل هر ایرانی به آینده‌ای روشن توام با امید و آرامش گرم می‌شود.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرام فر ادامه داد: مقتدرانه و به خوبی از مرزهای استان کردستان دفاع می‌کنیم و شب و روز سختی می‌کشیم تا مردم در امنیت و آرامش باشند و پاسداری از کیان اسلامی و تمامیت ارضی کشور را افتخار می‌دانیم.

استاندار کردستان نیز در این بازدید با اشاره به تلاش شبانه روزی مرزبانان برای تامین امنیت مرزهای استان، بیان کرد: علیرغم تهدیدات پیرامونی در مرزها، به لطف خداوند و حضور غیور نیروهای مسلح استان، امنیت پایدار در مرزها برقرار است که از این بابت قدردان تلاش رزمندگان بسیجی هستیم.