[ad_1]

سپاه نیو: فرمانده سپاه استان سمنان بابیان اینکه آمریکا با شکست‌های متعددی که در مقابله با ایران متحمل شد هیبت خود را در جهان از دست داد، گفت: مردم محوری قدرت اصلی انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان در آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه گرمسار به میزبانی حسینیه سپاه این شهرستان ضمن بیان اینکه سپاه در طول چهل سال گذشته از تمام توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود برای خدمت به مردم استفاده کرده است، اظهار داشت: نظام انقلاب اسلامی با دو عامل اصلی اسلامی و مردم محوری در جهان دارای قدرت است و هیچ ابرقدرتی تاکنون نتوانسته در مقابله با این نظام پیروز شود.

 

وی با تأکید بر اینکه شکست‌های متعدد دشمنان در دفاع مقدس، جنگ فرهنگی و جنگ روانی و سایر توطئه‌های خبیثانِ ابهت و هیبت این کشور را در جهان شکست، افزود: نظام ما یک نظام مردم پایه است و دموکراسی و مردم‌داری دینی کاملاً در جامعه پیاده شده است.

 

فرمانده سپاه استان سمنان با اشاره به اینکه بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی است و این نقش یک نقش تشریفاتی نیست، خاطرنشان کرد: در تمام فعالیت‌های مردمی بسیج نقش محوری دارد و همواره در هر شرایطی در کنار مردم قرار داشت و این نقش در جریان کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان و زلزله‌زدگان و کرونا مشهود بود.

 

سردار دامغانی افزود : با شکست‌های متعدد دشمنان نفوذ انقلاب اسلامی در جهان نیز گسترش یافت و جایگاه ویژه‌تری در جهان پیدا کرد.

 

وی با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی بسیار زیادی که دشمنان باعث آن هستند ، اضافه کرد: دشمنان برای براندازی این انقلاب هزینه سنگینی پرداخت کردند که با راه‌اندازی جنگ روانی با ظرفیت رسانه‌ای نتیجه دلخواه از سوی دشمنان حاصل نشد.

 

سردار دامغانی بابیان اینکه سردار سلیمانی نماد قدرت مسلمانان در منطقه بود، تصریح کرد: دشمنان ناچار شدند سردار سلیمانی را حذف فیزیکی کنند تا به اهداف خود نزدیک شوند.

 

وی با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی بیش از هر چیزی نیازمند وحدت هستیم، ابراز داشت: وحدت و امیدآفرینی در جامعه باید به‌عنوان کلیدواژه محوری قرار گیرد.[ad_2]