فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت منصوب شدبه گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از ساری، سرهنگ «سیدموسی حسینی» جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت که با حضور فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها و مسئولان شهرستانی برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: ارتقاء نظم و امنیت مردم از مهمترین اولویت‌های نیروی انتظامی است که همواره در دستور کار فرماندهان و کارکنان پلیس قرار دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران مقابله با اراذل و اوباش ازجمله تحرکات آنان در فضای مجازی را از دیگر ماموریتی نیروی انتظامی برشمرد و افزود: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و برخورد قاطعانه با کسانی که بخواهند امنیت مردم را خدشه‌دار کنند، باید در دستور جدی فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها قرار گیرد.

سرهنگ حسینی با تاکید بر ارتقاء احساس امنیت در جامعه، جلب مشارکت‌های مردمی و تعاملات برون‌سازمانی در حفظ نظم و برقراری امنیت اجتماعی تصریح کرد: در این زمینه همکاری مردم با پلیس نیز می‌تواند نقش موثری در ثبات امنیت و آرامش در جامعه داشته باشد.

در خاتمه این مراسم از خدمات سرهنگ قاسم عزیزی قدردانی و سرهنگ بهادر دیلمی طی حکمی از سوی فرمانده انتظامی استان مازندران به‌عنوان فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت منصوب شد.

انتهای پیام/