به گزارش خبرگزاری بسیج پرس حجت الاسلام سید محمد مهدی موسوی فرد عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از روند ساخت پل عنافچه در جمع خبرنگاران با تسلیت اربعین حسینی اظهار کرد: در خصوص مشکلات شهرستان باوی، روستاهای تابع و دهستان عنافچه پیگیری‌ها انجام می‌شود ولی خوزستان مشکلات عدیده ای دارد.

وی افزود: وقتی قبل و بعد انقلاب را با هم مقایسه می‌کنیم قابل قیاس نیست چون انقلاب کارهای خوبی انجام داده ولی مشکلات معیشتی و اقتصادی باعث می‌شود که جوانان آن فعالیت‌ها و کارکردهای خوب را نبینند؛ همچنین با وجود زحمات فراوان انقلاب ولی هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: در خصوص شهرستان باوی، نماینده مردم در مجلس، امام جمعه و فرماندار این شهرستان پیگیر هستند ولی مشکلات باید با اولویت بندی پیگیری و حل شوند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد با اشاره به مذاکره با وزیر راه به منظور تسریع در روند ساخت پل ثابت ادامه داد: مشکل اصلی مردم عنافچه فرسودگی پل معلق است که باید به یک پل ثابت تبدیل شود و ان شاءالله با رفع فرسودگی از سوی ارتش امکان تردد خودرویی نیز برای ساکنان فراهم می‌شود تا وقتی که کار ساخت پل ثابت به اتمام برسد.

وی عنوان کرد: ساخت چهار کیلومتر جاده، ساخت درمانگاه و تقویت امنیت سه خواسته اصلی مردم این شهرستان بود، همانطور که وعده‌های قبلی به مردم در نقاط مختلف اهواز و یا حتی شهرهای دیگر از جمله شادگان را محقق کردیم، امیدوارم هستیم در آینده‌ای نزدیک با همکاری نمایندگان مجلس و مسئولان ذیربط این خواسته مردم باوی نیز محقق شود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در پایان بیان کرد: هرچند تحریم هستیم ولی تلاش می‌شود که با وجود این محدودیت‌ها یک سری حداقل‌ها برای مردم تأمین شود.منبع:مهر