به گزارش خبرگزاری بسیج پرس در پایان رقابتهای این فصل لیگ دسته اول کشور، حمید کاظمی مهاجم تیم فوتبال هوادار با ۱۶ گل آقای گل شد. کاظمی در حالی آقای گل این فصل لیگ یک شد که پیش از این هم چنین تجربه‌ای داشت. این آقای گلی وقتی جذاب تر می‌شود که مشاهده می شود هدایت تیم هوادار نیز بر عهده بهترین گلزن همه ادوار لیگ برتر، رضا عنایتی بود.

کاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ما در نیم فصل نخست مشکلاتی داشتیم که با انتقال مالکیت تیم و حضور آقای عنایتی به عنوان سرمربی این مشکلات رفته رفته از بین رفت و هوادار تبدیل به یکی از مدعیان شد.

وی اضافه کرد: عملکرد ما به گونه‌ای بود که در نیم فصل دوم بهترین تیم مسابقات شدیم. روز به روز انگیزه ما در این لیگ فرسایشی که بیشتر از یک سال طول کشید بیشتر می شد.

آقای گل لیگ یک گفت: با قاطعیت می‌گویم اگر عنایتی قدری زودتر به تیم ما می‌آمد، این تیم حتما به لیگ برتر صعود می‌کرد و ما از این بابت افسوس می‌خوریم. 

مهاجم هوادار بیان داشت: عنایتی را سالهای زیادی است می‌شناسم و در گذشت در تیم مس کرمان افتخار داشتم با ایشان همبازی باشم و در زوج هم در خط حمله بودیم. از وقتی آقا رضا مربی شد همیشه می‌خواستیم با هم کار کنیم که تا امسال این اتفاق نیفتاده بود و سرانجام در اواسط این فصل ایشون سرمربی من شد. 

بهترین گلزن لیگ یک گفت: برای منِ مهاجم کار کردن با مربی که خودش بهترین گلزن ایران بوده بسیار خوب و لذت بخش بود و هنوز هم من از ایشان یاد می‌گیرم. هر کجا که در طول فصل کم می‌آوردم آقا رضا به کمکم می‌آمد و مرا به اوج باز می‌گرداند و او روی آقای گل شدن من تاثیر داشت.

کاظمی در خصوص تصمیمش برای فصل بعد گفت: الان برای فکر کردن به این موارد زود است. تازه از یک فصل کاملا فرسایشی و طولانی خلاص شدیم و در حال استراحت، ریکاوری و وقت گذراندن با خانواده هستم. بعد از گذشت مدتی در خصوص فصل آینده تصمیم گیری می‌کنم.منبع:مهر