[ad_1]

 عملیات امنیتی حشد شعبی برای پیگرد بقایای داعش در صلاح‌الدینبه گزارش گروه بین‌الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ به نقل از وب سایت المعلومه، حشد شعبی عراق امروز (پنجشنبه) از آغاز عملیاتی امنیتی در استان صلاح‌الدین خبر داد.

در بیانیه حشدالشعبی در این زمینه آمده است که تیپ ۴۳ حشدالشعبی با مشارکت نیرو‌های امنیتی یک عملیات امنیتی برای پیگرد بقایای گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین ترتیب دادند.

بر اساس این بیانیه نیرو‌های حشدالشعبی و نیرو‌های امنیتی طبق برنامه ریزی صورت گرفته در حال پیگرد بقایای داعش در مناطق تعیین‌شده هستند.

روز گذشته «محمد التمیمی» از فرماندهان حشدالشعبی عراق از نتایج عملیات نظامی در منطقه «حوض المیته» واقع در مرز استان دیالی و صلاح الدین خبر داد.

التمیمی در این باره گفت که نیرو‌های حشدالشعبی با انجام یک عملیات موفقیت آمیز با حضور رزمندگان یگان‌های لجستیکی نظامی توانستند ۲۰ کیلومتر از مناطق مابین استان‌های دیالی و صلاح الدین را از لوث تروریست‌ها پاکسازی و ۷ بمب را کشف و ضبط کنند.

وی تاکید کرد که این عملیات مهم‌ترین عملیات فصل پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی بود. با انجام این عملیات امکان بازگشت ۳ هزار خانواده عراقی به منازل شان فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/ ۲۳۱

[ad_2]