عملیات مرصاد اقتدار و صلابت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشیدبه گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از کرمانشاه، حجت‌الاسلام «‌هادی عسگری‌» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه امروز در دیدار با دو جانباز عملیات مرصاد از این عملیات به عنوان نقطه عطفی در دوران هشت ساله نام برد و اظهار داشت: با عملیات مرصاد عزت و اقتدار ایران اسلامی به خوبی به رخ جهانیان کشیده شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه افزود: رزمندگان و دلاورمردان ایران اسلامی به ویژه فرزندان برومند این خطه چنان جسارتی را از خود نشان دادند که در طی چند روز طومار گروهک ضدانقلاب منافقین در هم پیچیده شد.

عسگری با اشاره به تعداد ۵۳۹ شهید گرانقدر استان کرمانشاه در این عملیات بیان داشت: آغاز و پایان جنگ تحمیلی در این استان نشانه فداکاری، ایثار و از خود گذشتگی مردان و زنان به ویژه شهدای والامقام این دیار در دفاع از ارزش ها و اهداف والای انقلاب اسلامی بوده است.

وی تصریح کرد: مرصاد اقتدار و صلابت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید و دشمنان نظام به خوبی دریافتند که ایران اسلامی علی‌رغم همه توطئه ها و نقشه های شوم دشمن، همچنان محکم و استوار در پای اهداف و آرمان های خود ایستاده است.

انتهای پیام/