به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس طی حکمی از سوی سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برای مدت ۳ سال به عنوان معاون رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب شد.

سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ظهر امروز در شصت و پنجمین نشست هیئت مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن آرزوی موفقیت، حکم انتصاب دکتر علی اصغر جعفری را به وی اهدا کرد.

این گزارش می افزاید، متن حکم سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به شرح ذیل است:

با استناد تبصره ۲ماده ۷ و ماده ۱۰ اساسنامه مصوبه ۱۳۹۵/۱۲/۱ مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) و با پیشنهاد رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و مصوبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ هیئت امنا موزه و نظر به عملکرد موفق سه سال گذشته، جنابعالی را به عنوان معاون رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای مدت سه سال می نمایم.

انتظار می‌رود در برابر وظایف مندرج در ماده ۱۱ اساسنامه، مصوبات هیئت امنا، مصوبات هیئت مدیره موزه و با هماهنگی کامل رئیس، اعضاء، هیئت مدیره و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و با مشارکت سازمانهای نیروهای مسلح و دستگاههای کشوری و موسسات مردم نهاد نسبت به اداره، تکمیل، تجهیز و معرفی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقدام نمایید.

ضروری است هماهنگی لازم با شهرداری تهران در زمینه تامین بودجه برابر ماده ۱۳ اساسنامه صورت پذیرد.

ان شاالله با توکل و استمداد از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از صراط نورانیه حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) و شهیدان والامقام در انجام ماموریت های محوله موفق و موید باشید.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستادکل نیروهای مسلح و رئیس هیئت امناء موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

گفتنی است: محسن اسماعیلی، دکتر علی دارابی، سردار ناظر، سرتیپ گلفام، سردار انصاری، دکتر جعفری، دکتر صلاحی و دیگر اعضای هیئت مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در این نشست حضور داشتند.

انتهای پیام/۲۲۱