برگزاری جلسه مدیر کل حفظ آثار دفاع‌ مقدس استان تهران با سردار «سعیدی»به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از تهران، جلسه سردار سرتیپ دوم پاسدار «علی‌اصغر محسن شیخی» مدیر‌کل حفظ آثار دفاع‌ مقدس استان تهران و سردار سرتیپ دوم پاسدار «ناصر سعیدی» مشاور رئیس ستاد کل و رئیس اداره ایثارگران معاونت نیروی انسانی نیروهای مسلح در محل اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران برگزار شد.

در این جلسه با توجه به چهلمین سالگرد دفاع مقدس در خصوص تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و برنامه‌های پیش‌بینی شده تبادل نظر و مقرر شد کارت هویتی ایثارگران که سال گذشته رونمایی شده برای ایثارگران تهران و شهرستان‌های استان تهران سهمیه‌ای در نظر گرفته شود.

در ادامه این نشست سردار شیخی ضمن بیان وضعیت یادمان‌های شهدای گمنام استان تهران اظهار داشت: با عنایت به مشارکت و نقش سردار سعیدی در زمان احداث یادمان شهدای کلکچال، تقویت و ایجاد بستر مناسب برای انجام فعالیت‌های فرهنگی مستلزم نگهداری و ترمیم یادمان فوق، نیاز به مشارکت و همکاری مراکز مختلف است.

سردار سعیدی نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت توجه هر چه بیشتر به یادمان های شهدای گمنام از آمادگی امور ایثارگران برای حل مشکلات یادمان شهدای گمنام کلکچال خبر داد و گفت: ما در حوزه یادمان شهدای گمنام کلکجال حس و تعصب قوی‌تری داریم چون خادم شهدا هستیم.

وی همچنین برای تعیین سهمیه برای صدور کارت هویتی ایثارگران قول مساعد داد.

انتهای پیام/