شهید نادر مهدوی و همرزمانش اُبهت پوشالی آمریکا را درهم شکستند// سردار زیراهی با عکس سرهنگ!!!!!!!؟؟//

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از بوشهر، همزمان با سی‌وسومین سالروز شهادت «نادر مهدوی و غلامحسین توسلی، بیژن گرد، نصرالله شفیعی، آبسالانی، محمّدی‌ها و مجید مبارکی» با حضور فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح در استان و خانواده معظم شهدا محل شهادت سرداران مبارزه با آمریکا خلیج فارس در اطراف جزیره فارسی بوشهر گلباران شد.

سردار «رمضان زیراهی» فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه امروز در آیین گلباران آبهای خلیج فارس محل شهادت سرداران مبارزه مستقیم با آمریکا با گرامیداشت این روز مهم اظهار داشت: پس از شکست رژیم صدام در جبهه‌های زمینی و هوایی با حمایت کشورهای مختلف جهان از جمله آمریکا و حاشیه خلیج فارس حمله به تأسیسات اقتصادی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه سال ۱۳۶۶ جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی به خلیج فارس کشانده شد گفت: در این عرصه، حمله به تأسیسات نفتی، پایانه نفتی جزیره خارگ، کشتی‌های تجاری و نفتکش در دستور کار دشمن قرار گرفت که دریادلان عملیات به مثل را در دستور کار قرار دادند.

زیراهی با بیان اینکه رزمندگان استان بوشهر در ۱۶ مهر‌ حماسه‌ای بی‌نظیری در مقابله به مثل در نبرد مستقیم با آمریکا خلق کردند گفت: شهید نادر مهدوی به همراه دیگر همرزمانش در این روز در عملیات مقابله به مثل در نبرد مستقیم با نظامیان آمریکا هیمنه استکبار جهانی را در خلیج فارس شکستند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه در این عملیات شهید نادر مهدوی بالگردهای آمریکایی‌ها را در خلیج فارس ساقط کردند خاطر‌نشان کرد: شهید نادر مهدوی و همرزمانش با خلق حماسه‌ای ابهت پوشالی آمریکای جهانخوار را درهم شکستند و آنها در قعر آب‌های خلیج فارس غرق کردند.

انتهای پیام/