شهدای گمنام نماد شهامت و سربلندی مردم و مایه عزت برای همه هستندبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از کرمانشاه، سردار «ناصر باباخانی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه  امروز همزمان با سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد در مراسم افتتاح  یادمان شهدای گمنام شهر ماهیدشت، اظهار داشت: ساخت این پروژه از سال ۹۲ همزمان با ورود شهدای گمنام به ماهیدشت با مبلغی بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار استانی و بسیج سازندگی در بحث محرومیت زدایی شروع شد و پروژه احداث یادمان شهدا در مساحتی بالغ بر ۱۰۰ متر مربع محوطه‌سازی و آماده‌سازی جهت قبور شهدای گمنام انجام شده است. 

وی خاطر‌نشان کرد: این شهدا کسانی بودند که در مقابل استکبار و نیروهای رژیم بعث عراق سینه سپر کردند و با گذشتن از جان خود از خاک میهن دفاع کردند.

باباخانی با بیان اینکه شهدای گمنام نماد شهامت و سربلندی مردم و مایه عزت برای همه هستند، ادامه داد: نباید اجازه دهیم شهدا غریب باشند لذا مسئولین  تمهیداتی بکار گیرند تا اینگونه مراسم را در کنار یادمان شهدای   برگزار کنند.

امنیت و آرامش که برای مردم و مسئولان وجود دارد حاصل خون پاک شهیدان است

محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: شهدا، گمنام نیستند اگر ما آنها را فراموش کنیم گمنام و گمراه خواهیم شد.

وی تاکید کرد: هیچگاه شهدا را فراموش نکنیم و بدانیم آنچه که امروز از امکانات و امنیت و آرامش برای مردم و مسئولان وجود دارد حاصل خون پاک این شهیدان است.

انتهای پیام/