[ad_1]

شهادت رمز پیروزی مستضعفین بر مستکبرین استبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از ساری، به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در زادروز شهید «مجید رشیدی» قسمتی از وصیت‌نامه این شهید را از نظر می‌گذرانیم.

شهید «مجید رشیدی» فرزند «عباس» نوزدهم مهر ۱۳۴۱ در بابلسر به دنیا آمد و در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۶۴ در فاو به شهادت رسید.

فرازی از وصیت‌نامه شهید:

تنها حرف من به برادرانم این است، امام را تنها نگذارید. شب‌های جمعه، دعای کمیل را بر زبان داشته باشید. این انقلاب، انقلاب خدایی است خداوند این انقلاب را امانتی به دست شما سپرده‌است و این انقلاب آنچنان ضربه‌ای به کفار زده‌است که شبانه روز خواب ندارند و همیشه در گوشه و کنار در حال چیدن توطئه هستند.

هوشیار باشید و آگاه و راه پاک شهیدان را دنبال کنید و انقلاب را به رهبری امام خمینی نگه دارید و همیشه یار ستم‌دیدگان باشید. دست کمک به مستضعفان داشته باشید. دلسوز و زحمت‌کش باشید و از یاد خدا غافل نشوید.

کتاب دعا را بخوانید و اشک بریزد و به درگاه خدا ناله کنید. اگر خودتان را با خدا پیوند ندهید نمی‌توانید به پیروزی دست یابید.

به مادرم بگویید بعد از مرگ و شهادتم مانند زینب در برابر مشکلات زندگی، صبور و مقاوم باشد. شهید مانند شمعی است که خود می‌سوزد و به دیگران روشنی می‌بخشد، شهادت رمز پیروزی مستضعفین بر مستکبرین و راه رسیدن به معبود و هدف خود، الله و سرمنزل مقصود حسین و حسینیان است و شهید شاهد بر زمان و مکان می‌باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]