[ad_1]

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی:

سردار مجید شجاع گفت: با توجه به نوع ماموریت‌ و عملیات‌هایی که در جریان حراست از مرزها توسط کارکنان مرزبانی انجام می‌گیرد، شهادت در راه دفاع از وطن در این نیرو وجود دارد و این افتخاری‌ست برای یک مرزبان که لیاقت شهادت را داشته باشد.

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از مشهد، خانواده شهید مرزبانی مهدی عارفی، با حضور در ستاد مرزبانی استان خراسان رضوی با سردار سرتیپ دوم مجید شجاع فرمانده مرزبانی استان دیدار و گفت‌وگو کردند.

سردار شجاع در این دیدار اظهار داشت: با توجه به نوع ماموریت‌ها و عملیات‌هایی که در جریان حراست از مرزها توسط کارکنان مرزبانی انجام می‌گیرد، شهادت در راه دفاع از وطن در این نیرو وجود دارد و این افتخاری‌ست برای یک مرزبان که لیاقت شهادت را داشته باشد زیرا جایگاه شهید نزد خداوند بسیار رفیع است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: شهادت گوهر نابی‌ست که خداوند آن را به مجاهد فی‌سبیل‌الله مرحمت می‌کند. شهید در راه دفاع از اسلام جان خود را در طبق اخلاص می‌گذارد و خداوند نیز خریدار متاع وجودی او به بهای بهشت است؛ بر همین اساس خانواده شهدا نیز منتخبین خداوند هستند و جامعه اسلامی نیز آنها را عزیز می‌داند و از این رو صبر و بردباری خانواده شهدا بر شهادت عزیزانشان قابل تکریم است و آحاد جامعه خود را مدیون آنها می‌داند.

فرمانده مرزبانی استان در پایان یادآور شد: امیدواریم خدمتی که می‌کنیم در درجه اول مورد قبول خداوند و بعد از آن موجب شادی روح شهدای گرانقدر شود و این عزیزان ما را ادامه دهندگان راه و روش خود بدانند و از دعای خیر خود بی نصیب نگذارند.

انتهای پیام/

[ad_2]