شهادت‌طلبی و ایثار از ویژگی بارز رزمندگان آذربایجان‌غربی است

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از ارومیه، سردارحبیب شهسواری، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، امروز در جمع فرماندهان شهرستانی با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام برای حفظ امنیت منطقه از هیچ تلاشی فروگذار نیستند، اظهار داشت: این استان سرزمین مجاهدت‌های خاموش است و رزمندگان اسلام در این خطه برای حفظ ثبات و امنیت منطقه شبانه روزی در مرزهای استان تلاش می کنند تا مردم در آرامش زندگی کنند.

وی با اشاره به گوشه‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با دست اندرکاران کنگره ۱۲ هراز شهید استان اضافه کرد: رشادت‌ها و سلحشوری‌های مردم این استان همواره مورد توجه ولی امر مسلمین بوده که این موضوع برای نیروهای مسلح افتخارآمیز و امیدبخش است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نیروهای مسلح در این استان به طور مداوم در حال حفاظت و حراست از مرزهای نظام اسلامی هستند و در این زمینه ارتقا و تقویت بُعد دینی رزمندگان بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: شهادت طلبی و ایثار در برابر زیاده‌خواهی معاندان و دشمنان جزو ویژگی‌های بارز رزمندگان این استان است.

سردار شهسواری تصریح کرد: وجود بنیه قوی دینی و اعتقادی در رزمندگان این استان موجب تمام موفقیت‌ها و تحقق امنیت پایدار در مناطق مختلف شده‌است.

وی گفت: امنیت پایدار با تلاش شبانه روزی و همدلی و وفاق نیروهای مسلح در این استان بدون کم و کاست برقرار است و خللی در آن وجود ندارد.

انتهای پیام/